LT
ENRU
{

Visos naujienos

}
Paskelbta: 2011 Rugsėjo 20d. 
Maloniai pranešame, kad tinklapių katalogas jau veikia!
Siūlome pasinaudoti proga ir išbandyti tinklapių katalogo funkcionalumą. Talpinkite savo svetaines mūsų Tinklapių Kataloge ir tapkite dar labiau prieinami. Primename, kad talpindami savo svetainę tinklapių kataloge, pagerinsite savo SEO rezultatus. Prieš išmėgindami tinklapių katalogą, nepamirškite susipažinti su jo naudojimosi taisyklėmis.

Taip pat galite suformuoti ir ikelti savo tinklapio HTML aprašymą (internetinę nuorodą), meta aprašymą, bei meta raktažodžius, video filmuką, googlemapą.

Norite žinoti, koks jūsų tinklapio populiarumas? Puiku, mūsų tinklapių kataloge automatiškai yra suformuojama jūsų puslapio dalinė SEO statistika, kuri atnaujinama kartą per mėnesį.

Mūsų tinklapio katalogas nėra nebyli skelbimų lenta. Tinklapių kataloge vartotojams sudarėme galimybę palikti atsiliepimus (komentarus) apie jūsų svetainę. Taip jūs visada galėsite išgirsti nuomonę apie jus.

Naudokitės mūsų tinklapių katalogu. Ir nepražiopsokite galimybės išsakyti mums savo nuomonę.

Webtau komanda dirba Jums!

Paskelbta: 2011 Gegužės 28d. 
Darbą pradėjo naujai sukurtas WebTau internetinis puslapis
Operatyvios ir darbščios WebTau komandos pastangų dėka jau startavo WebTau internetinė svetainė. Internetinis puslapis pritaikytas atspindėti mūsų veiklą, yra patogus informacijos paieškai, duomenų suradimui, skirtas informuoti klientą apie naujausius pasikeitimus mūsų darbe.

Mūsų web puslapis skirtas tam, kad jūs lengviau rastumėte informaciją apie tai, kokias paslaugas teikia WebTau kompanija. Svetainės skyriuje „Paslaugos“ išsamiai pateikiamas mūsų paslaugų sąrašas, detalizuojama paslaugų specifika.

Negaiškite brangaus vasaros laiko patys bandydami susikurti svetainę, atnaujinti tekstą jau veikiančiose svetainėse, administruoti web puslapius... Kreipkitės į mus!
{ Paskutiniai darbai } Visi darbai
programavimas, html + dizaino karpymas
www.transpark.lt
programavimas, html + dizaino karpymas
programavimas, html + dizainas
www.ARTrys.lt
programavimas, html + dizainas
programavimas, html + dizaino karpymas
www.pastoliuservisas.lt
programavimas, html + dizaino karpymas
programavimas, html + dizainas
www.audioforma.lt
programavimas, html + dizainas
Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas

Turinio optimizavimas , Hostingo paslaugos, Tekstų kūrimas, WEB dizainas, Flash programavimas, Optimizacija, Svetainės talpinimo paslaugos, Hostingo paslaugos, Tinklapio sukūrimas, Svetainių kūrimas

Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas