LT
ENRU
{ Svetainių talpinimas }

Pirmiausia pasirenkamas WEB svetainės, tinklapio vardas ir tipas

Kiekvienas jūsų veiklos elementas yra savitas, todėl ir vardas turi būti kartu ir savitas, ir įprastinis tokiai rinkai, kur jūs dirbate. Pasitarus su jumis yra parenkamas optimalus, jums labiausiai tinkantis adresas, svetainės vardas, kitaip domenas.

Negana nuspręsti kokio norite vardo, svarbu pasirinkti svetainės tipą, atsižvelgiant į produkto rinką. Jūs renkatės adresą .com, .net, .ru ar .lt (ir panašiai), atsižvelgdami į savo potencialų klientą ir kitus faktorius (kalba, geografija, produkto platinimo kanalai, įmonės veiklos šalys, įmonės plėtros strategija).

Tikrinti ar svetainės vardas laisvas, ar jo niekas dar nenaudoja

Pasirinkus vardą jis yra tikrinamas, ar jo nienas nenaudoja, ar nėra kliūčių jums jį registruoti. Iš anksto rezervuojamas domenas, internetinės svetainės adresas.

Patikrintas vardas, domenas, adresas yra registruojamas

Jei jūsų pageidaujamas svetainės vardas nėra naudojamas, vykdoma domeno registracija, internetinio adreso registravimas. Jums nereikės ieškoti, kur tai daryti – viską padarysime mes.

Svetainių talpinimas

Kad sukurta svetainė nebūtų “padėta į stalčių”, ji turi būti talpinama kokybiškame patikimame serveryje. Turimas internetinis adresas, domenas prijungiamas prie egzistuojančio hostingo, kitaip – patalpinamas serveryje. Mes jums siūlome optimalius variantus, priklausmai nuo jūsų svetainės pobūdžio, tikslo, apimties, tikslinės auditorijos. Parenkamas serveris, kuris užtikrins spartų jūsų tinklapio darbą, atvertimo greitį, darbo našumą. Mes dirbame tik su aukštos kokybės, patikimais serveriais!

Hostingo kaina 8Lt vienam mėnesiui.

Domaino registravimas nuo 30Lt vieneriems metams.

Pigus hostingas, Geras hostingas, Hostingo paslaugos, Domaino registravimas, WEB Hostingas, Svetainės registravimas , Serveriai, Hostingas, VDS, Tinklapio talpinimas

Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas Tinklapių kūrimas